CO SPRZEDAJEMY


Sklep komputerowy


Komputery stacjonarne

Nasza propozycja to nowoczesne, wydajne komputery stacjonarne w dowolnej konfiguracji, przeznaczone zarówno do pracy jak i rozrywki.

Oferujemy markowy sprzęt renomowanych producentów, takich jak Dell, HP czy Apple w gotowych do pracy konfiguracjach. Dodatkowo zajmujemy się składaniem komputerów stacjonarnych według specyfikacji klientów, dzięki kilku tysiącom dostępnych części jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc, a także na szybki czas realizacji zamówień wynoszący przeważnie jeden dzień roboczy.

Laptopy

Dla klientów szukających mobilności i wygody przygotowaliśmy specjalną ofertę laptopów, o zróżnicowanych parametrach i rozmiarach matrycy.

Nasza propozycja to kilka tysięcy modeli wszystkich znanych na rynku producentów, takich jak Apple, Acer, Asus, Lenovo, Toshiba czy Dell. Większość z nich jest dostępna od ręki - czas oczekiwania wynosi tylko 1 dzień roboczy, ale na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć każde urządzenie. Nasi klienci mogą też liczyć na szybką rozbudowę, na przykład dołożenie pamięci czy zmianę dysku twardego na większy.

Urządzenia peryferyjne

Nawet najlepszy sprzęt komputerowy potrzebuje dodatkowych akcesoriów czy wyposażenia, po nie także zapraszamy do nas.

Naszym klientom proponujemy szeroki wybór urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, myszki, klawiatury, kamerki, głośniki, mikrofony czy słuchawki. Duża różnorodność modeli, produkty najlepszych na rynku firm i szybka dostawa gwarantują, że każdy dobierze u nas najlepsze dla siebie rozwiązanie. Przy wyborze takiego sprzętu czy akcesoriów zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Oprogramowanie

Komputery i laptopy do swojej pracy potrzebują odpowiedniego oprogramowania - zapraszamy więc na zakupy do naszego sklepu.

W naszej ofercie znajdują się programy niezbędne do codziennej pracy w firmie, począwszy od systemów operacyjnych aż po zaawansowane pakiety biurowe Office. Dodatkowo proponujemy szeroki wybór narzędzi do prowadzenia firmy i dla księgowych, między innymi ceniony przez użytkowników Insert Subiekt GT, Comarch Optima. Dostępne u nas oprogramowanie jest w pełni legalne, dostarczane z kluczami i certyfikatami.

CO NAPRAWIAMY

Komputery stacjonarne

Telefony

Laptopy

Tablety

Serwis IT


Komputery stacjonarne

Awaria czy uszkodzenie komputera nie będzie już problemem, nasz serwis zajmie się każdą usterką i ją szybko naprawi.

Wykonujemy kompleksowe naprawy komputerów i urządzeń peryferyjnych, zarówno związane ze sprzętem jak i oprogramowaniem. Diagnozujemy problemy, wymieniamy uszkodzone podzespoły i dokładamy nowe, jeśli będzie taka potrzeba. Zajmujemy się także usterkami związanymi z oprogramowaniem ( instalacja, konfiguracja ) oraz wykrywaniem i usuwaniem wirusów.

Laptopy

Jeśli Twój laptop odmówił posłuszeństwa lub został uszkodzony, to w takich sprawach także możemy zaoferować naszą profesjonalną pomoc.

Nasi serwisanci zdiagnozują i naprawią każdą usterkę w laptopie, bez względu na model czy producenta. Diagnostykę przeprowadzamy za pomocą profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie określić przyczyny awarii. W zakres naszych usług wchodzi też wymiana uszkodzonych podzespołów ( zbite matryce, zalane klawiatury, uszkodzone zawiasy) oraz konfiguracja oprogramowania i usuwanie wirusów.

Telefony

Twój telefon przestał działać, został zalany czy ma rozbity ekran? Przyjdź z nim do nas, przywrócimy go do życia.

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami telefonów wszystkich marek, zarówno nowych jak i starszych modeli. Dysponujemy dużym doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu radzimy sobie ze wszystkimi usterkami i awariami. Nasze usługi obejmują między innymi wymianę rozbitych dotyków i matryc, naprawy po zalaniach czy wymianę baterii i innych podzespołów.

Tablety

Uszkodzony tablet bez problemów posłuży jeszcze wiele lat, jeśli jego serwisem i naprawą zajmą się nasi specjaliści.

Nowoczesne urządzenia diagnostyczne, wieloletnie doświadczenie i dostęp do oryginalnych części zamiennych sprawiają, że nasz serwis jest w stanie naprawić każdy uszkodzony czy zepsuty tablet. Zajmujemy się zarówno naprawami uszkodzeń mechanicznych ( pęknięte matryce i ekrany dotykowe, zalania, pęknięte obudowy), jak też wymianą baterii i problemami z oprogramowaniem.

Zadzwoń po pomoc


24 361 73 73